X

SPORTO ŠVENTĖ BUKONYSE

Marijampolės regiono jaunųjų verslininkų klubas (MRJVK) surengė sporto renginį-šventę visai Sūduvos regiono bendruomenei, kurioje dalyvauti aktyviai buvo kviečiami ne tik pavieniai asmenys, bet ir šeimos, draugų bei bičiulių kompanijos. Renginys vyko vieną dieną, o jame netrūko nei dalyvių (nors tikėjomės jog norą pareikš daugiau miestelėnų), nei entuziazmo, nei fizinės energijos, nei juoko ir šypsenų.

 Renginio – SPORTO ŠVENTĖ BUKONYSE programa startavo „Dviračių žygiu“ nuo „Garnio“ prekybos centro iki Bukonių km. turizmo sodybos erdvių. Projekto užduotys ir rungtys buvo sukurtos bei pritaikytos visoms amžiaus grupėms tikslingai-kad neliktų nei vieno mažo, paūgėjusio ar jau suaugusio, kuris negalėtų įsijungti į įvairias veiklas, reikalaujančias tiek loginio, tiek sportinio pasirengimo.

Mažieji ar suaugę galėjo save patikrinti -„Šaškių turnyre“, šeimos su savo pabiručiais- sportinėse estafetėse „Drasūs, stiprūs, vikrūs“, vaikai ir tėveliai-„Dviračių slalome“, kuriame paruoštos kliūtys buvo tikrai vertos dėmesio, netgi pavojingos dėl šalia esančio vandens telkinio, bet aktyvuoliai nepabijojo net ir to, nes iš užfiksuotų rezultatų, pirmąsias vietas laimėjo net 4 amžiaus grupių dalyviai: mergaičių, berniukų, moterų ir vyrų. Merginos ir moterys galėjo atsipūsti ir pasinerti į grožio terapijos valandėlę, drauge su profesionalia kosmetologe bei visažiste Ilona Besasparyte. Nuotaikingiems komandiniams žaidimams „Tinklinis 4×4” ir “Frisbee” atstovaujančiųjų tikrai atradome, dar šviežiai nupjauta žole kvepianti aikštelė vos talpino norinčiųjų skaičių. Originaliu pavadinimu- vandens dviračių slalomo rungtis „Pabanguokim poroje“ sukvietė į gausų būrį ne tik poras, bet ir šeimų narius. Tuo tarpu, kai visi registravosi ir ruošėsi sportinėms varžyboms, atsirado ir 3-jų profesionalų bei mėgėjų žvejų komanda „Žūklės“ rungčiai, kurios laimikiai buvo patiekti žuvienėje, tad visiems smaguriams teko paspartinti žingsnį link didžiojo katilo. Kad dalyviai nepervargtų, o dar pasisemtų jėgų tęsti šventės programą, paskelbtoje poilsio pertraukėlėje klubo Prezidentė Irma Norbutaitė specialiai visiems gamino troškinį, tiesiai ant suręsto laužo ugnies.

Visas teigiamas emocijas, išdalintą fizinę energiją ir patirtą nuovargį vainikavo-„Aikido filosofija“ (teorija ir praktika), vedama profesionalaus trenerio Giedriaus Baliūno. O kad dar labiau sustiprinti iniciatyvas ir šios šventės tęstinumo tradiciją kitiems metams-kiekvienam aktyviausiam dalyviui ar komandai buvo įteikti saldieji prizai.

Rezultatai, kuriems ruošėmės ir tikėjomės-pasiekti! Su nekantrumu lauksime 2014 metų ir dar daugiau aktyvumo dalyvių bei svečių iš viso Sūduvos krašto! SPORTAS-ne tik sveikata, bet draugystė, bendravimas ir puiki nuotaika!

Keletą akimirkų iš projekto-renginio „Sporto šventė Bukonyse“ galite išvysti el. svetainėje www.verslininkuklubas.lt

MRJVK narė

Inga Rauluševičienė