X

Jaunieji verslininkai paminėjo savo veiklos 10-metį

Marijampolės regiono jaunųjų verslininkų klubas naujuosius, žaliosios ožkos metus pradėjo kaip niekad spalvingai, nes 2015 m. sausio mėnesį atšventė savo veiklos dešimtmetį. Klubo jubiliejiniame gimtadienyje dalyvavo apie 40 asmenų, iš kurių buvę klubo prezidentai (per visą klubo gyvavimo laikotarpį klubui vadovavo aštuoni asmenys), klubo steigėjai, buvę nariai ir esami nariai (-ės). Klubo jubiliejuje dalyvavo ir sveikinimo žodžių negailėjo keletas labai garbingų svečių. Tarp jų buvo Lietuvos Respublikos Seimo narys Albinas Mitrulevičius, UAB „Mantinga“ gamyklos direktorius Artūras Venslauskas, CIE LT FORGE vadovas Edas Pavelčikas, jaunimo klubo Rotaract prezidentė Lina Ališauskaitė bei Marijampolės LIONS klubo prezidentas Rimantas Lekeckas.

Tuomet, 2005 – aisiais, klubo įkūrimo metais kilusi, dar padrika minčių vizija apie jaunų žmonių suvienijimą bendroje veikloje, tą vakarą atsispindėjo specialiai šventiniam gimtadieniui sukurtoje logo ženklo dėlionėje žvaigždės pavidalu, kurios plastiko dalelę kiekvienas buvęs ir esamas narys įklijavo renginio metu, kaip simbolinę dalelę savo širdies. Ši ceremonija buvo sumanyta ne šiaip sau, o norint patvirtinti pagrindinį ir svarbiausią Marijampolės regiono jaunųjų verslininkų klubo credo: „Iššūkiai įveikiami kartu“. Visus dalyvavusius sutiko ir geros  nuotaikos valandėlę padovanojo profesionalus saksofono meistras Tomas Čiukauskas bei atlikėja Indraya.

10841815_568615279940709_1285012344665074546_o (1)

Klubo idėja – suburti verslius žmones ir skatinti verslumą Sūduvos regiono bendruomenėje išliko tokia pat aktuali ir klubo jubiliejaus minėjimo metu. Prisiminimais apie klubo veiklas per 10-tį metų demonstruojamose skaidrėse pasidalino visi klubo prezidentai. Pagrindinis visų džiaugsmas ir išsipildęs lūkestis, kad klubas neiširo, senus narius keitė nauji, pakilimai, o retkarčiais neplanuoti aktyvumo sąstingiai nepaskatino pradėtos veiklos nutraukimo, o kaip tik tapo dar didesniu šuoliu į verslumo, bendradarbiavimo, bendravimo, projektinio darbo, renginių organizavimo, mokymosi ir tobulėjimo kryptis.